Telephone contact to actidata storage systems GmbH Office Eastern Europe +48 12 446 60 08    Email contact to actidata storage systems GmbH Office Eastern Europe sales@actidata-storage.com

actidata - Wir über uns!

actiLib Kodiak 6807
Skalowalna biblioteka taśmowa do 560 slotów
i 42 napędów

Buttoms OpisButtoms Specyfikacja techniczna

Buttoms KonfiguracjaButtoms Pobierz


Biblioteka taśmowa actiLib Kodiak 6807 - Pobierz

Biblioteka taśmowa actiLib Kodiak 6807 - Pobierz firmware / sterowniki

Uwaga: Wymienione poniżej sterowniki oraz firmware są dopasowane tylko i wyłącznie do określonych systemów, napędów taśmowych i komponentów. Użytkownik jest odpowiedzialny za ich pobranie, prawidłową instalację i właściwą konfigurację. actidata Storage Systems GmbH nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia lub utratę danych, wynikające z niewłaściwej konfiguracji oprogramowania oraz nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z niewłaściwej obsługi oprogramowania / sterowników.

Oprócz wymienionych poniżej sterowników do systemów LTO Tape Automation należy odnieść się do sterowników Windows związanych z technologią LTO. Sterowniki te są dostępne u producentów napędów (IBM / HP). Więcej informacji można również znaleźć w witrynie Microsoft TechNet.

W celu uzyskania dalszych informacji, skontaktuj się z pomocą techniczną actidata. E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje o licencjach dla oprogramowania z otwartym kodem źródłowym

Oferowane do pobrania programy lub firmware zawierają oprogramowanie firm trzecich, włączając software zgodny z licencją GNU General Public License Version 2 ("GPLv2") oraz GNU Lesser General Public License 2.1 ("LGPLv2.1").

Oprogramowanie licencjonowane pod GLPv2:

  • Linux Kernel
  • iptables
  • iproute2
  • Busybox

Oprogramowanie licencjonowane pod LGLPv2.1:

  • libnl

Warunki otrzymania kodów źródłowych oprogramowania zgodnego z licencjami GPLv2 and LGPLv2.1:

actidata wysyła na żądanie kody źródłowe oprogramowania zgodnego z licencjami GPLv2 i LGPLv2.1 na płycie CD-ROM lub podobnym nośniku danych, w zamian za pokrycie kosztów przesyłki oraz nośnika. Oferta jest ważna przez okres trzech lat od wysyłki urządzeń, na których takie oprogramowanie zainstalowano lub/oraz pobrania takiego oprogramowania z tej strony.

Wniosek należy przesłać na:

actidata Storage Systems GmbH
Wulfhofstr. 16
D-44149 Dortmund

E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FAX: +49 (0) 231/96 36 32 - 11

Top