Telephone contact to actidata storage systems GmbH Office Eastern Europe +48 12 446 60 08    Email contact to actidata storage systems GmbH Office Eastern Europe sales@actidata-storage.com

Übersicht actiLib Tape Automation

actiLib Kodiak 3407 BTL ETL angle w
 
actiLib Kodiak 3416
Skalowalna biblioteka LTO

czytaj tutaj button

Biblioteka taśmowa actiLib 3U Kodiak to bardzo pojemne oraz łatwe w instalacji i konfiguracji rozwiązanie do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych w małych oraz średnich przedsiębiorstwach. Produkt cechuje wyjątkowa wydajność i bezpieczeństwo, zagwarantowane przez technologię LTO. Urządzenie spełnia wymagania najnowocześniejszych środowisk systemowych. actiLib Kodiak 3416 oferuje 3 napędy LTO, umożliwiając przy tym rozbudowę aż do 640 slotów i 48 napędów taśmowych. Oprócz administracji za pośrednictwem wielojęzycznego interfejsu sieciowego GbE, wszystkie ważne funkcje mogą być zarządzane za pomocą wbudowanego panelu kontrolnego OCP.

 

actiLib 1U 2U sideProdukty serii actiLib LTO
Autoloader & Biblioteka

czytaj tutaj button

Wraz ze wzrostem wymagań ochrony danych i rozwojem przepisów dotyczących zarządzania danymi, urządzenia serii actiLib LTO upraszczają scenariusz tworzenia kopii zapasowych przy zmniejszonych kosztach i ograniczonej liczbie pracowników. Produkty są łatwe w instalacji, przyjazne w administrowaniu i umożliwiają automatyczny, szybki oraz długoterminowy backup danych bez nadzoru. Oparte zostały na wysokowydajnej i niezawodnej technologii LTO, zapewniającej szybki transfer danych oraz bardzo duże pojemności nośników. Urządzenia serii actiLib LTO stanowią idealne rozwiązanie do archiwizacji danych małych i średnich firm.

actiLib Kodiak 3407 BTL ETL angle w
 
actiLib Kodiak 6807
Skalowalna biblioteka LTO

czytaj tutaj button

Biblioteka taśmowa actiLib 6U Kodiak to bardzo pojemne oraz łatwe w instalacji i konfiguracji rozwiązanie. Oferuje wysoką skalowalność: w bazowej konfiguracji o wysokości 6U udostępnia miejsce na 80 kaset i 6 napędów LTO, umożliwiając przy tym rozbudowę do aż 560 slotów i 42 napędów taśmowych.Oprócz administracji za pośrednictwem wielojęzycznego interfejsu sieciowego GbE, wszystkie ważne funkcje mogą być zarządzane za pomocą wbudowanego panelu kontrolnego OCP.

 

Witamy w actidata!

actidata Storage Systems GmbH wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia korzystania ze strony internetowej oraz personalizacji. Wszystkie informacje zebrane na tej stronie traktowane są jako poufne. Korzystanie ze strony internetowej actidata stanowi zgodę na instalację i używanie plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności tutaj.

Ten komunikat zostanie wyświetlony tylko jeden raz – już teraz czekamy na Twoją kolejną wizytę na naszej stronie internetowej.

ico.monitoring

Usługi / RMA

Dostępność - Kompetencje - Szybkość

czytaj tutaj button


W przypadku jakichkolwiek wad lub awarii systemu actidata nasi inżynierowie wsparcia technicznego służą pomocą w rozwiązywaniu problemów, związanych z poprawnym działaniem produktów. Skorzystaj z formularza RMA w celu zgłoszenia usterki oraz uzyskania jak najszybszego wsparcia i fachowej pomocy.

ico.copywriting

Zarejestruj swój produkt

Rejestruj produkt i oszczędzaj czas

czytaj tutaj button

Systemy actidata oferowane są wraz z usługą zaawansowanej / szybkiej wymiany urządzenia w ciągu pierwszych trzech lat od daty jego zakupu. Zarejestruj swój produkt. Dzięki temu, nasz dział wsparcia technicznego będzie posiadał wszelkie niezbędne informacje, dotyczące serwisowania rozwiązania w przyszłości.

ico.community

Doradztwo w zakresie
przechowywania danych

Profesjonalny konsulting i wsparcie

czytaj tutaj button

Zespół actidata posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kopii zapasowych, archiwizacji i przechowywaniu danych. Nasi inżynierowie tworzą produkty, bazując na najwyższej klasie komponentach oraz sprawdzonych technologicznie elementach konstrukcyjnych. Skontaktuj się z nami - doradzimy Ci, jakie rozwiązanie będzie optymalne dla Twojej organizacji.

actiTape 1U ext sideactiTape LTO Professional
napędy zewnętrzne

czytaj tutaj button

Napędy serii actiTape LTO, w połączeniu z wysoką pojemnością, oferują najwyższy na rynku transfer danych, minimalizując tym samym zarówno czas backupu jak i odtwarzania danych. Ich kompaktowy rozmiar umożliwia prostą i łatwą integrację w serwerach i stacjach roboczych. Rozwiązanie można podłączyć do istniejącego serwera za pośrednictwem wbudowanego interfejsu SAS. Napędy taśmowe actiTape LTO dostępne są w 19” obudowie o wysokości 1U lub jako Table Top Box (urządzenie biurowe z zasilaczem i przełącznikiem ON/OFF).

 

 

 

actiTape 1U ext sideactidata Ti-NAS RT
NAS z napędem LTO

Read More

Ti-NAS oznacza “Tape-in-NAS" i łączy dyskową pamięć masową NAS z napędem taśmowym. Dzięki dwóm rodzajom pamięci masowej w jednym rozwiązaniu, dostępna jest uniwersalna platforma, która zapewnia zarówno miejsce na dysku do pracy i tworzenia kopii zapasowych, jak ich późniejszy transfer na nośniki LTO w celu tworzenia zewnętrznej kopii zapasowej. To użytkownik decyduje, które oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych ma być użyte w Ti-NAS RT. Integrację systemu Windows Server IoT z istniejącą infrastrukturą IT można łatwo przeprowadzić za pomocą dwóch interfejsów 10 Gb Ethernet, a także wbudowanych dwóch portów 1 Gb Ethernet RJ 45.

 

Top