Telephone contact to actidata storage systems GmbH Office Eastern Europe +48 12 446 60 08    Email contact to actidata storage systems GmbH Office Eastern Europe sales@actidata-storage.com

Witamy w actidata!

actidata Storage Systems GmbH wykorzystuje pliki cookies w celu usprawnienia korzystania ze strony internetowej oraz personalizacji. Wszystkie informacje zebrane na tej stronie traktowane są jako poufne. Korzystanie ze strony internetowej actidata stanowi zgodę na instalację i używanie plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności tutaj.

Ten komunikat zostanie wyświetlony tylko jeden raz – już teraz czekamy na Twoją kolejną wizytę na naszej stronie internetowej.

ico.community

Doradztwo w zakresie
przechowywania danych

Profesjonalny konsulting i wsparcie

Zespół actidata posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kopii zapasowych, archiwizacji i przechowywaniu danych. Nasi inżynierowie tworzą produkty, bazując na najwyższej klasie komponentach oraz sprawdzonych technologicznie elementach konstrukcyjnych. Skontaktuj się z nami - doradzimy Ci, jakie rozwiązanie będzie optymalne dla Twojej organizacji.

czytaj tutaj button

ico.copywriting

Zarejestruj swój produkt

Rejestruj produkt i oszczędzaj czas

Systemy actidata oferowane są wraz z usługą zaawansowanej / szybkiej wymiany urządzenia w ciągu pierwszych trzech lat od daty jego zakupu. Zarejestruj swój produkt. Dzięki temu, nasz dział wsparcia technicznego będzie posiadał wszelkie niezbędne informacje, dotyczące serwisowania rozwiązania w przyszłości.

czytaj tutaj button

ico.monitoring

Usługi / RMA

Dostępność - Kompetencje - Szybkość

W przypadku jakichkolwiek wad lub awarii systemu actidata, nasi inżynierowie wsparcia technicznego służą pomocą w rozwiązywaniu problemów, związanych z poprawnym działaniem produktów. Skorzystaj z formularza RMA, w celu zgłoszenia usterki oraz uzyskania jak najszybszego wsparcia i fachowej pomocy.

czytaj tutaj button

actiLib Kodiak 3407 BTL ETL angle w

actiLib Kodiak 3407
Skalowalna biblioteka LTO

Biblioteka taśmowa actiLib 3U Kodiak to bardzo pojemne oraz łatwe w instalacji i konfiguracji rozwiązanie do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych w małych oraz średnich przedsiębiorstwach. Produkt cechuje wyjątkowa wydajność i bezpieczeństwo, zagwarantowane przez technologię LTO. Urządzenie spełnia wymagania najnowocześniejszych środowisk systemowych. actiLib Kodiak 3407 oferuje 3 napędy LTO, umożliwiając przy tym rozbudowę aż do 280 slotów i 21 napędów taśmowych. Oprócz administracji za pośrednictwem wielojęzycznego interfejsu sieciowego GbE, wszystkie ważne funkcje mogą być zarządzane za pomocą wbudowanego panelu kontrolnego OCP.

czytaj tutaj button

actiLib 1U 2U side

Produkty serii actiLib LTO
Autoloader & Biblioteka

Wraz ze wzrostem wymagań ochrony danych i rozwojem przepisów dotyczących zarządzania danymi, urządzenia serii actiLib LTO upraszczają scenariusz tworzenia kopii zapasowych przy zmniejszonych kosztach i ograniczonej liczbie pracowników. Produkty są łatwe w instalacji, przyjazne w administrowaniu i umożliwiają automatyczny, szybki oraz długoterminowy backup danych bez nadzoru. Oparte zostały na wysokowydajnej i niezawodnej technologii LTO, zapewniającej szybki transfer danych oraz bardzo duże pojemności nośników. Urządzenia serii actiLib LTO stanowią idealne rozwiązanie do archiwizacji danych małych i średnich firm.


czytaj tutaj button

actiTape 1U ext side

actiTape LTO Professional
napędy zewnętrzne

Napędy serii actiTape LTO, w połączeniu z wysoką pojemnością, oferują najwyższy na rynku transfer danych, minimalizując tym samym zarówno czas backupu jak i odtwarzania danych. Ich kompaktowy rozmiar umożliwia prostą i łatwą integrację w serwerach i stacjach roboczych. Rozwiązanie można podłączyć do istniejącego serwera za pośrednictwem wbudowanego interfejsu SAS. Napędy taśmowe actiTape LTO dostępne są w 19” obudowie o wysokości 1U lub jako Table Top Box (urządzenie biurowe z zasilaczem i przełącznikiem ON/OFF).

czytaj tutaj button

Top