Seria produktów actiLib marki actidata to niedrogie i łatwe w montażu biblioteki taśmowe, które umożliwiają archiwizację danych oraz tworzenie kopii zapasowych.
Porfolio produktów obejmuje bezpieczne i ekonomiczne rozwiązania do przechowywania danych dla firm, które stawiają na niezawodną ochronę informacji, bez ponoszenia nadmiernych kosztów. Autoloadery i biblioteki taśmowe actidata opierają się na pionierskiej i wydajnej technologii LTO. Kompatybilność pomiędzy jej poszczególnymi generacjami w dłuższej perspektywie gwarantuje Klientowi niezawodną ścieżkę migracji, ochronę inwestycji, a także ścieżkę wzrostu.
Biblioteka taśmowa actiLib 3U Kodiak 3407 to bardzo pojemne oraz łatwe w instalacji i konfiguracji rozwiązanie do archiwizacji danych. Oferuje najwyższą wydajność przy najlepszym wykorzystaniu przestrzeni. Urządzenie o wysokości 3U posiada możliwość zainstalowania 3 napędów LTO, umożliwiając przy tym rozbudowę aż do 280 slotów i 21 napędów taśmowych.
Łączna pojemność zainstalowanych taśm może dochodzić do prawie 8PB przy kompresji (LTO). Rozbudowa urządzenia odbywa się poprzez dodanie do modułu bazowego kolejnych modułów rozszerzających oraz napędów, co pozwala na sprawne dopasowanie konfiguracji sprzętowej do aktualnych potrzeb archiwizacyjnych.
Biblioteka taśmowa actiLib 6U Kodiak to bardzo pojemne oraz łatwe w instalacji i konfiguracji rozwiązanie. Oferuje wysoką skalowalność: w bazowej konfiguracji o wysokości 6U udostępnia miejsce na 80 kaset i 6 napędów LTO, umożliwiając przy tym rozbudowę do aż 560 slotów i 42 napędów taśmowych.
Łączna pojemność zainstalowanych taśm może dochodzić do prawie 26PB, a dane są zapisywane i odczytywane z prędkością dochodzącą do 45TB/h (bez kompresji). Rozbudowa urządzenia odbywa się poprzez dodanie do modułu bazowego aż do sześciu modułów rozszerzających, które w standardowej szafie rack zajmują maksymalnie przestrzeń 42U.
Autoloader actiLib 1U bazuje na niezawodnej, stale rozwijanej i udoskonalanej technologii LTO. Jest to tanie i łatwe do zainstalowania urządzenie do automatycznej oraz niewymagającej nadzoru archiwizacji danych oraz do tworzenia kopii zapasowych na taśmie o skompresowanej pojemności do 360TB.
actiLib 1U Autoloader jest prostym w obsłudze, idealnym rozwiązaniem do ochrony danych w małych i średnich firmach lub w zdalnych biurach. Urządzenie oferuje dużą pojemność i wydajność oraz zalety biblioteki taśmowej (czytnik kodów, magazynki, zdalne zarządzanie) w kompaktowym rozmiarze 1U.
Biblioteka taśmowa actiLib 2U to idealne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji danych dla firm potrzebujących funkcjonalności biblioteki taśmowej, ale objętych rygorami budżetowymi. Urządzenie jest łatwe w instalacji oraz obsłudze, ponadto gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych informacji.
Kompaktowa i elegancka obudowa o wysokości 2U pozwala na montaż urządzenia w 19" szafie rackowej. Biblioteka jest kompatybilna z większością oprogramowań do tworzenia kopii zapasowych. Interfejs SAS lub FibreChannel zapewnia pełną kotrolę zarchiwizowanych danych.
Masz pytanie dotyczące archiwizacji danych?
Potrzebujesz oferty?
Skontaktuj się z nami, pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
* kompresja danych 1:2,5
© Copyright actidata Storage Systems GmbH - Changes w/o notice!