Telephone contact to actidata storage systems GmbH Office Eastern Europe +48 12 446 60 08    Email contact to actidata storage systems GmbH Office Eastern Europe sales@actidata-storage.com

actidata - Wir über uns!

actidata - We care about data

actidata Storage System jest wiodącym producentem szybkich i niezawodnych rozwiązań (taśmowych i dyskowych) do zabezpieczania, składowania i archiwizowania danych dla małych, średnich i dużych środowisk IT. Stosowane przez actidata technologie sprawiają, że produkty charakteryzują się dużą wytrzymałością, wysoką niezawodnością oraz niedoścignioną jakością. Rozwiązania prezentują znakomity stosunek ceny do wydajności.

 • NAS z możliwością wykonywania kopii zapasowych
 • Rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji oparte na technologii LTO
 • Systemy pamięci masowej typu nearline (NAS) oparte na systemach Windows i Linux
 • Jednostki rozszerzające pamięć (JBOD)
 • Platformy Ti-NAS Storage & Backup

actidata Storage Systems Wulfshofstrasse Dortmund

actidata's Headquaters w Dortmund, Niemcy

actidata - nasze lokalizacje

actidata Storage Systems działa poprzez dobrze wyszkoloną, profesjonalną sieć Dystrybutorów i Partnerów Biznesowych. Siedziba główna firmy mieści się w Dortmundzie (Niemcy). W 2019 r. actidata założyła polskie biuro handlowe w Wieliczce koło Krakowa, odpowiedzialne za obsługę (sprzedaż, marketing, wsparcie techniczne) wschodniej części rynku UE. Firmę reprezentują wysoko wykwalifikowani specjaliści, których kompetencje są uznawane na całym świecie.

actidata representative office poland

Przedstawicielstwo actidata biuro Europy Wschodniej w Wieliczce, Polska

actidata - misja firmy

Nasze zasady to:

 • Praca zespołowa: 
  Zgrani i doświadczeni pracownicy to podstawa naszego sukcesu. Pracujemy w myśl zasady, że integracja zespołu ma nieoceniony wpływ na budowanie dobrych relacji wewnątrz organizacji, a te zawsze poprawiają jakość pracy.
 • Innowacja i jakość: 
  Idziemy do przodu. Łącząc pomysły oparte na doświadczeniach, wiedzy i inspiracjach, podejmujemy kolejne kroki w zakresie innowacji, biznesu i rozwoju produktów.
 • Rozwiązania szyte na miarę: 
  Niezależnie od budżetu, wielkości i lokalizacji przedsiębiorstwa, dążymy do tego, aby w najlepszy sposób spełnić wymagania Klienta i stworzyć optymalne rozwiązanie dla Jego środowiska IT.

Frank Roszyk actidata Storage Systems

Frank Roszyk,
Dyrektor generalny / CEO
actidata Storage Systems GmbH

"Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach w zakresie przechowywania danych, tworzenia kopii zapasowych i archiwizowania informacji, opracowujemy wysokiej klasy rozwiązania, spełniające wymagania Klienta. Zapytaj o produkty actidata - jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc!"

Top